piątek, września 22, 2017

Kadra

Kadra pedagogiczna


Kamila Anna Kozicka

alt

dyrektor zespołu

Włodzimierz Lebiotkowski

alt

wicedyrektor zespołu

Katarzyna Woźniak

alt

wicedyrektor zespołu

-

Język polski

Halina Skoniecka

alt

Natalia Zielińska

alt

Kamila Kozicka

alt

Krystyna Wilkosz

alt

Danuta Jaworska

 

Matematyka

Milena Grodzka

alt

Andrzej Łukasik

alt

Grażyna Modrzejewska

alt

Anna Nowowiejska

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Barbara Wawrzyniak

 

Doradztwo zawodowe

Iga Włodarczyk

Historia

Tomasz Stanowski

alt

Emilia Weiskopf

alt

Przyroda i biologia

Anna Tomczak

alt

Bogumiła Gągalska

alt

Język angielski

Karolina Kucera

alt

Łukasz Spachacz

alt

Daria Skibicka

alt

Religia

Dorota Ciesielska

alt

s. Katarzyna Witczak

 

ks. Bartosz Gallas

 

Wychowanie fizyczne

Ewa Kujawska

alt

Waldemar Gołochowicz

alt

Włodzimierz Lebiotkowski

alt

Piotr Kubalewski

 

Maciej Tomczyk

Informatyka

Maciej Dąbek

alt

Anna Tomczak

alt

Technika

Maciej Dąbek

alt

Agnieszka Ksel

 

Kierownik świetlicy

Sylwia Pankowska

alt

Wychowawca świetlicy

Lidia Dąbek

alt

Katarzyna Kaczmarek

alt

Agnieszka Pałuczak - Bębenek

alt

Język niemiecki

Renata Lepiesza

alt

Katarzyna Juszak

alt

Nauczanie wczesnoszkolna

Anna Knasiak

alt

Anna Basińska

alt

Emilia Weiskopf

alt

Dorota Kuśnierkiewicz

alt

Barbara Kołodziejczak

alt

Maria Smelkowska

alt

Małgorzata Lech

alt

Lidia Kąkolewska

alt

Iwona Kraczek

alt

Patrycja Otuszewska

alt

Aleksandra Meller

alt

Logopedia

Iwona Kraczek

alt

Aleksandra Meller

alt

Małgorzata Kraczek

alt

Natalia Zielińska

alt

Plastyka i muzyka

Paulina Kuczyńska - Siwka

alt

Agnieszka Ksel

 

Fizyka i chemia

Lucyna Kamińska

 

Geografia

Beata Sobańska

alt

Pedagog

Małgorzata Kraczek

alt

Biblioteka

Jadwiga Wojciechowska

alt

Nauczyciele Przedszkola

Alicja Meler

alt

Katarzyna Woźniak

alt

Elżbieta Liebert

alt

Dorota Kondracka

alt

Małgorzata Rakowska
alt


Pracownicy obsługi i administracji


Pracownicy administracji

Tomasz Gołochowicz - kier. sali sport.

alt

Tomasz Żółtowski - insp. d/s BHP

alt

Jolanta Dawidowicz - sekretarz szkoły

alt

Izabela Kukulska – referent

alt

Wioletta Leśna – intendentka

alt

-
-
-
-
-

Pracownicy obsługi

Maria Kalinowska - kucharka

alt

Anna Cierzniak - kucharka

alt

-

Marek Misiek

 

-
-
-

Małgorzata Rakowska

alt

Grażyna Ratajczak

alt

Elżbieta Macioszek

alt

Joanna Radomska

alt

Renata Otuszewska

alt

Emilia Benke

alt

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

NJU
Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły
  • Galeria Szkoły

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj63
mod_vvisit_counterWczoraj367
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3057
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu4930
mod_vvisit_counterW tym miesiącu16815
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu18547
mod_vvisit_counterŁącznie1403537

Obecnie jest: 12 nie zalogowanych online
Twoje IP: 54.81.197.127
 , 
Dzisiaj jest : Wrz 22, 2017